Tai Jūsų PRABUDIMAS

Jūs suvokiate, kad atėjo laikas nustoti kažko tikėtis ir laukti, kad kas nors arba kažkas pasikeistų, ar kad laimė ir saugumas jau atšuoliuoja pas jus iš už horizonto. Jūs suvokiate, kad ne visada viskas baigiasi (arba prasideda) kaip pasakose. O ramybės jausmas gimsta iš pripažinimo ir priėmimo (susitaikymo).

Tavo gyvenime ateina laikas, kai tu pagaliau tai supranti…

Kai visų savo baimių ir beprotybių sukūryje sustoji kaip įbestas ir
balsas tavo galvoje šaukia „UŽTEKS! Užteks kovoti, verkti ar beviltiškai bandyti išsilaikyti.“ Ir kaip vaikui rimstant po isterijos, Jūsų verksmas ima rimti, nupurto kartą arba du, baigia riedėti ašaros ir per drėgnas blakstienas Jūs pradedate žiūrėti į pasaulį kitu kampu.

…Tai Jūsų PRABUDIMAS

Taigi Jūs jau pradedate savo kelią nuo „šios dienos realybė“, negu ir toliau atkakliai laikotės ankstesniosios „rytojaus pažadų ir vilčių“ idėjos. Jūs suvokiate, kad didžioji dalis to kas Jūs esate ir kur plaukiate gyvenimo upėje priklauso nuo socialinių taisyklių, kurias susirinkote per savo gyvenimą. Ir pradedate suvokti visas nesąmones, kurių buvote išmokytas apie tai kaip privalote atrodyti, kiek sverti, kaip turite rengtis ir kur apsipirkti, kur ir kaip turite gyventi, kokiu automobiliu važinėti, su kuo miegoti, su kuo tuoktis, kaip gyventi šeimoje ir t.t.

Lėtai Jūs pradedate atsiverti ir suvokti kitų žmonių pasaulius ir jų požiūrio kampus. Tokiu būdu Jūs pradedate iš naujo apibrėžti kas Jūs esate iš tikrųjų ir kuo nuoširdžiai tikite. Taip pat atmetate tas doktrinas, iš kurių jau išaugote, arba niekada ir neturėjote pradėti jomis gyventi.

Jūs priimate faktą, kad Jūs neidealus ir kad ne kiekvienas Jus mylės, vertins ar supras kas Jūs ir koks Jūs esate… ir tai yra gerai. Jie turi savo požiūrius ir nuomones. Ir Jūs priimsite faktą, kad niekada nebūsite idealaus kūno savininkas arba idealus žmogus aplamai… Ir nustosite varžytis su, arba beviltiškai siekti to savo susikurto „idealaus aš“ įvaizdžio savo galvoje. Pažvelgsite į save veidrodyje ir prižadėsite sau suteikti tiek pat besąlyginės meilės ir palaikymo, kurį dalinate kitiems. Pasitikėjimo savimi jausmas kyla visu pirma iš savęs priėmimo.

Nustosite keliauti per gyvenimą kaip vartotojas ieškantis naujo žaislo, drabužio ar pritarimo ir pagyrų iš savo draugų, giminių ar net nepažįstamų žmonių gatvėje. Tada Jūs atrasite kad tik davimas yra gavimas, kuris yra svarbiausias ir visas Jūsų ieškomas džiaugsmas išplaukia tik iš davimo ir dalinimosi. Suprasite, kad kūrimas ir pagalba yra žymiai svarbesni už įsigijimą ir kaupimą.

Ir Jūs pradėsite dėkoti už paprastus dalykus, kuriais esate palaimintas. Dalykus, apie kuriuos milijonai žmonių gali tik svajoti – pilnas šaldytuvas, švarus vanduo, šilta lova, laisvė ir galimybės siekti savo svajonių.

Pradėsite mylėti ir rūpintis savimi. Atsižadėsite kenksmingų įpročių, įskaitant ir žalingų santykių. Pradėsite valgyti subalansuotą maistą, gerti daugiau vandens ir daugiau mankštintis. Be to žinodami, kad nuovargis alina dvasią, sukuria abejones ir baimes, leisite sau daugiau ilsėtis. Ir taip kaip maistas yra kūno kuras, taip juokas ir gera nuotaika yra dvasios energijos šaltinis, taigi Jūs pasirūpinsite laiku skirtu linksmybėms ir žaidimams.

Tada Jūs išmoksite tiesas apie meilę ir santykius – kaip mylėti, kiek duoti, kada nustoti duoti ir kada pasitraukti. Ir Jūs leisite liesti save tik mylimojo rankoms, mylimojo kuris ištiesų Jus myli ir garbina savo prisilietimu. Jūs sužinosite, kad žmonės ne visada sako tai ką galvoja, sąmoningai ar nesąmoningai. Ir kad ne kiekvienas sakys tai kas privaloma ar kas tikimasi… arba kalbės įdomiai, ir ne visada apie Jus ar Jums rūpimus dalykus. Taigi Jūs nustosite plūstis ir rodyti pirštais į save, kaltindami dalykais kurių kažkas dėl Jūsų nepadarė arba padarė ne taip arba ne tai ko tikėjotės. Išmoksite kontroliuoti savo Ego, kuris nebekurs destruktyvių emocijų, tokių kaip pyktis, pavydas ir apmaudas.

Jūs išmoksite tarti žodžius „aš buvau neteisus“ ir pats atleisti žmonėms už jų žmogiškas silpnybes. Išmoksite statyti tiltus vietoje sienų, sužinosite apie gydančią meilės jėgą išreikštą per malonų žodį, šiltą šypseną ar draugišką pagalbą. Ir tuo pačiu pašalinsite iš savo gyvenimo skaudžius santykius, kurie nepakylėja Jūsų ir nieko nepamoko. Jūs nustosite taip sunkiai dirbti gludindamas aštrius kampus, jei tai reiškia savo poreikių aukojimą. Sužinosite, kad teisės į kažką jausmas yra visiškai normalus ir kad Jūs galite norėti ar tikėtis sau svarbių dalykų. Taigi išmoksite taktiškai, bet su pasitikėjimu išreikšti savo poreikius. Ir suprasite, kad nešite tik tą kryžių, kurį pats pasirinkote nešti, o kankiniai galų gale yra sudeginami ant laužo. Tada išmoksite atskirti kaltę nuo atsakomybės, ir koks svarbus yra ribų nustatymas bei mokėjimas pasakyti – NE. Sužinosite, kad nežinote atsakymų į visus klausimus, kad ne Jūsų vieno darbas yra išgelbėti pasaulį ir kad kartais tiesiog reikia viską paleisti.

Dar daugiau, Jūs išmoksite žiūrėti į žmones tokius kokie jie iš tikrųjų yra, o ne tokie kokiais Jūs juos norėtumėte matyti. Ir neperkelsite savo poreikių ar nesaugumo jausmo ant santykių. Sužinosite, kad Jūs nepasidarysite geresnis, gražesnis, protingesnis ar labiau mylimas dėl to kad turite antrą pusę arba todėl, kad vaikas nešioja Jūsų pavardę. Sužinosite, kad kaip žmonės auga ir keičiasi taip ir meilė bei santykiai ir kad ne kiekvienas galės Jus mylėti taip taip kaip Jūs to norėtumėte. Taigi Jūs nustosite vertinti save pagal gautos meilės kiekį. Ir staiga suprasite, kad yra neteisinga reikalauti, kad kažkas aukotų savo svajones ir gyvenimą tam, kad tarnautų Jūsų poreikiams arba užglostytų Jūsų nesaugumo jausmą, ir atitiktų „Jūsų“ standartus bei lūkesčius.
Sužinosite, kad vienintelė meilė kuri yra verta duoti ir gauti yra tik ta, kuri duodama laisva valia be sąlygų ar reikalavimų. Taigi suprasite kas yra meilė ir mylėti. Nustosite bandyti kontroliuoti žmones ir situacijas. Suprasite, kad „vienas“ nereiškia „vienišas“ ir pradėsite atrasti džiaugsmą leidžiant laiką sau arba su savimi. Tada atrasite ir meilę sau, tai ateis per supratimą kad Jūsų širdis gydo ir kaip prasideda nauji dalykai.

Judant tolyn, pradėsite vengti nuodingų žmonių ir pokalbių. Ir nustosite eikvoti savo laiką ir energiją vis iš naujo gvildendamas tas pačias problemas ir situacijas su šeima ir draugais. Suprasite, kad pokalbiai nieko nekeičia, o neišsipildę norai tik laiko Jus įkalintus praeityje. Taigi Jūs nustosite gailėtis to kas ir kaip galėjo atsitikti praeityje ir priimsite sprendimą palikti praeitį praeityje. Tada pradėsite investuoti savo laiką ir jėgas į pozityvius pokyčius. Peržvelgsite visų savo asmenybės stipriųjų ir silpnųjų pusių sąrašą ir nustatysite sritis, kuriose turite pasitempti, kad judėti į priekį. Užsibrėšite naujus tikslus ir suplanuosite veiksmus jiems pasiekti.

Sužinosite, kad gyvenimas ne visada yra teisingas ir Jūs ne visada gausite tai ką manote esąs vertas gauti. Todėl nustosite asmeniškai priimti kiekvieną netektį ar nusivylimą. Išmoksite priimti kad kartais blogi dalykai nutinka geriems žmonėms ir dažniausiai dėl to kaltas ne Dievas, o likimas.

Nustosite visur ieškoti garantijų, nes žinosite kad vienintelis garantuotas dalykas yra netikėtumai ir išmoksite su tuo faktu susigyventi. O vienintelis dalykas, kurio tikrai reikia bijoti yra pati BAIMĖ. Taigi išmoksite eiti per savo baimes, nes būti įveiktam baimės reiškia atiduoti savo teises ir laisves į gyvenimą. Sužinosite, kad gyvenimas yra savaime besipildanti pranašystė, o Jūs išmoksite siekti ko norite, o ne eikvoti savo gyvenimą neryžtingume ir artėjančios pasaulio pabaigos baimės jausme.

Tada ateis suvokimas apie pinigus… Kokią asmenine galią ir nepriklausomybę jie sukuria. Atpažinsite būtinybę kurti savo asmeninį gerbūvį. Lėtai pradėsite prisiimti atsakomybę už save ir priimsite pažadą niekada neišduoti savęs ir niekada nenusipiginti iki mažiau nei Jūs pats norite gauti. O galios pojūtis gimsta iš pasitikėjimo savimi. Ir Jūs gyvenate su garbės ir dorumo jausmu, nes žinote, kad šitie principai yra ne pasenę idealai, o pamatas ant kurio statote savo gyvenimą. Ir jūsų tikslas – visą laiką eiti su šypsena, pasitikėti ir išlikti atviru pasauliui, kad nepraleisti visų puikių galimybių.

Galiausiai su drąsa širdyje ir su Dievu pašonėje Jūs apsisprendžiate, GILIAI įkvepiate ir pradedate kurti savo gyvenimą tokį kokio norite, taip gerai kaip tik galite.

Žodis apie maldos galią – pačiomis tamsiausiomis, skaudžiausiomis ir baisiausiomis mano gyvenimo valandomis aš meldžiausi ne dėl atsakymų ar dėl materialių dalykų, bet kad Dievas suteiktų man stiprybės, pasitikėjimo ir drąsos atkakliai siekti tikslų ir leisti daryti tai ką aš privalau daryti. Atminkite  – Jūs visagalio išraiška. Dievo dvasia yra Jumyse ir veikia per Jus. Atverkite savo širdį, bendraukite su savo siela ir ji išgydys jus bei suteiks jėgų. Mano Dievas niekada nenuvylė manęs.

Ir pasikabinkite vėjo varpelius už lango, kad jie visą laiką jums primintų, kad grožis yra paprastume.

 

Sonny Carroll

Patiko? Pasidalinkite. Ačiū!