15 dalykų, kuriuos daro stiprios moterys
(bet niekada apie juos nekalba)

Stipriomis laikomos moterys, tos kurios yra valingos ir labai savimi pasitiki. Geležinės moterys, kurios visuomet prisiima atsakomybę už savo gyvenimą ir niekada nenuvertina savo norų bei poreikių.

Bet tai tik ledkalnio viršūnė!

Jei jūs esate stipri moteris arba vyras, kuris gyvena su tokia, galite manyti kad jums stipriai pasisekė. Perskaitę šį straipsnį, jūs dar labiau įvertinsite jų savybes. Ir štai kodėl:

1. Jos turi nedidelį, išties artimų, draugų ratą

Stiprios moterys nedrebančia ranka šalina nereikalingus žmones iš savo gyvenimo. Dažniausiai tai būna toksiški arba neigiami personažai, bet arba tiesiog vangūs ir neįdomūs, kurie tik atima naudingą laiką, patys nieko neduodami atgal.

Dėl to jas visada supa maža draugų grupė. Ir tai yra žmonės, kuriuos jos tikrai vertina ir nori turėti savo gyvenime. Todėl, jei jūsų drauguose yra stipri moteris, tai jūs tikrai verti jos draugystės.

2. Jos žino kaip planuoti ir išsikelti teisingus tikslus

Viena iš stiprios moters savybių yra sėkmingas tikslų pasiekimas. Tai galioja tiek versle tiek asmeniniame gyvenime. Jos yra siekiančios tikslo ir atkaklios, todėl dažniausiai ir gauna tai, ko nori. Nenustebkite, jei pamatysite jos dienotvarkę su tiksliai suplanuotų užduočių sąrašu, kuris mėnesiams į priekį apibrėžia jos veiklą.

stipri moteris

Nuotrauka Scott WebbUnsplash

3. Jos mėgsta konkretumą

Kadangi stiprios moterys yra labai geros planuotojos, jos negali pakęsti neapibrėžtumo. Joms nepatinka keisti planus paskutinę minutę arba nežinoti kas bus išvis. Ir tai taikoma tiek darbui, tiek pasimatymams.

4. Stiprios moterys pasitiki savimi

Stiprios moterys žino savo vertę. Jos turi aiškiai apibrėžtą tapatybės jausmą, o jų veiksmai atitinka jų vidinius moralės nuostatus ir įsitikinimus. Jos nejaučia būtinybės perkalbėti ar įveikti kitus žmones, joms svarbiausia visuomet išlikti ištikimoms pačiom sau.

5. Jos mėgsta žengti pirmąjį žingsnį

Radusios tinkamą jų manymu žmogų, jos nesidrovi žengti pirmąjį žingsnį. Stiprios moterys žino, kad gali gąsdinti vyrus, todėl imasi iniciatyvos.

Romantiška pora

Nuotrauka Henri MeilhacUnsplash

6. Stiprios moterys gali pakovoti už save (ir už kitus)

Stiprios moterys nepatylės mandagiai, kai joms nepatiks nepagarbus elgesys su jomis. Jei jos pastebi neteisybę, tai tikrai pasisakys. O kartais vienu tiksliai parinktu žodžiu jos gali moraliai sugniuždyti skriaudiką.

7. Jos žino, kaip priimti esamą situaciją

Stiprios moterys realiai žiūri į gyvenimą ir objektyvūs lūkesčiai taikomi tiek sau tiek aplinkiniams. Kad gyvenime ji galėtų laisvai judėti toliau, ji žino, kad pirmiausia turi priimti esamą situaciją. Kai tai padaryta, jos lengviau atpažįsta savo tikruosius jausmus ir nusibrėžia naujus tikslus.

8. Stiprios moterys mėgsta būti vienos

Stipri moteris mėgaujasi vienatve. Ji puikiai žino kaip prisiderinti prie partnerio ir palaikyti romantišką draugystę. Tačiau, jei vyro laimė bus pasiekta jos asmeninės laimės sąskaita, ji daugiau ne(be)bus tokiuose santykiuose. Ji pati yra geriausias jos pačios petys ir palaikymas.

Viena, bet nevieniša

Nuotrauka freestocks.orgUnsplash

9. Jos provokuoja nepatikimus ir silpnus vyrus

Nepatikimas pašlemėkas bus pasibaisėjęs tokia moterimi. Jos pasitikėjimas savimi ir atkaklumas priverčia jį jaustis silpnu ir pažeidžiamu. Tada jis pradeda moterį pulti, bandydamas slėpti savo baimę arba tiesiog kuo greičiau dingsta iš horizonto.

10. Jos gali pasigirti geromis pažintimis

Stipri moteris turi nedidelį artimų draugų ratą, bet tuo pačiu ir platų būrį reikalingų pažinčių. Iš jos visada galima gauti geros kosmetologės arba statybininkų brigados telefoną.

11. Jos žavisi kitomis stipriomis moterimis

Stiprios moterys viena į kitą žiūri kaip į siektinus pavyzdžius ir įkvėpimo šaltinius. Jie dosniai dalina komplimentus kitoms moterims, kurias laiko stipriomis, ir pražysta pačios išgirdusios pagyrimus iš tokių pat stiprių moterų.

Draugės

Nuotrauka Chris MurrayUnsplash

12. Jos yra geros draugės

Stiprios moterys moka draugauti. Jų draugystė yra nesavanaudiška ir dosni. Jos visada ateis į pagalbą, nesvarbu, kas beatsitiktų.

13. Stiprios moterys yra šiek tiek feministės

Stiprios moterys yra natūralios kilmės feministės. Tai nėra sąmoningas sprendimas ar joms artima filosofija. Tai tiesiog joms būdinga dėl asmeninių savybių. Stiprios moterys žino savo vertę ir laiko save lygiomis tik nemato reikalo dėl to kovoti.

14. Jos yra puikios vadovės

Moterys dar namų ūkyje yra įpratusios daryti daug užduočių vienu metu, kaip žmogus palaikantis nuolatinę tvarką ir judėjimą. Todėl stipri moteris tampa puikia vadove, nes ji gali greitai pamatyti bendrą vaizdą, susidėlioti prioritetus ir nukreipti visus link reikiamų tikslų. Jų pasitikėjimas savimi įkvepia kitus sekti jų pavyzdžiu.

15. Stiprios moterys gimsta pas stiprias moteris

Moterų stiprybė dažnai yra šeimos bruožas. Taip yra todėl, kad mergaitės užauga kopijuodamos moterų elgesį šeimoje, turinčios stiprius bruožus, tokius kaip pasitikėjimas savimi ir valdingumas.

Mama ir dukra
Nuotrauka Artem MaltsevUnsplash

 

Patiko? Pasidalinkite. Ačiū!